Průmyslové šicí stroje

Stroje pro těžké materiály

Průmyslové šicí stroje

Stroje pro automobilový průmysl

Průmyslové šicí stroje

Stroje pro oděvní průmysl

Průmyslové šicí stroje

Stroje pro oděvní průmysl

Průmyslové šicí stroje

Stroje pro oděvní průmysl

previous arrow
next arrow
Slider
Led naváděcí systém C.C.E.A.

LED naváděcí systémy byly vyprojektovány a vytvořeny pro účel zarovnání a polohování materiálu u šicích strojů, lisů a v mnoha jiných aplikacích. Mohou být instalovány zejména tam, kde je vyžadována maximální přesnost a produktivita na průmyslové úrovni. Naprostá odolnost vůči působení nárazů a vibrací, spolu s odolností vůči znečištění prachem a jemnými pevnými částicemi, předurčuje tuto řadu výrobků jako zcela vhodnou pro nasazení v průmyslových prostředích.

Společnost C.C.E.A. vyvinula LED naváděcí systémy s cílem vytvořit plnohodnotnou alternativu k laserovým naváděcím systémům. LED naváděcí systémy neemitují škodlivé záření a nemusí být tedy zařazovány do bezpečnostních tříd. Lze je využívat v aplikacích, kde by v důsledku laserového záření mohlo docházet k ohrožení zdraví obsluhy. Tyto systémy nejsou navíc ovlivňovány působením magnetických polí.

C.C.E.A. využívá v těchto systémech nejnovější generaci LED vyzařovacích systémů Power LED s životností 60.000 hodin. Celkem 8 druhů světelných značek spolu se třemi možnými barvami, zelenou, červenou a bílou, nabízejí široký výběr různých kombinací pro řadu aplikací.

LED naváděcí systémy byly vyprojektovány...

Čtěte více